Taste of the Wild (Тейст Оф Зе Вайлд)

Ласкаво просимо до світу смаків дикої природи Taste of the Wild. Хоча наші вихованці більше не повинні виживати в умовах дикої природи, сучасна наука стверджує, що їх ДНК має багато спільного з ДНК їх диких родичів.


Саме тому був створений Тейст Оф Зе Вайлд (США) - повноцінні та збалансовані беззернові корми холістик класу для собак і котів на основі унікальних м'ясних протеїнів, щоб вони харчувалися так само, як їхні предки. Тейст оф зе Вайлд дає природну енергію і задовольняє інстинктивні смакові переваги Вашого улюбленця.

Тут смак природи зустрічається з вашим високим стандартом догляду за своїм улюбленцем! Відкрийте для свого пухнастого смачні та корисні американські раціони Taste of the Wild!

КОРИСТЬ В КОЖНІЙ РЕЦЕПТУРІ

#1 Інгредієнт - завжди справжнє М'ясо або Риба
Ми використовуємо лише унікальні, легко засвоювані тваринні білки, такі як оленина, лосось, ягнятина, дикий кабан, запечена птиця чи бізон. Цей білок підтримує міцні м'язи, органи, імунну систему, шкіру та шерсть. Результат - корм для собак та котів, який сприяє здоров'ю та задовольняє природні потреби вашої тварини.
Видоспецифічні пробіотики
Здорова травна й імунна системи важливі для загального здоров'я вашої тварини. Пробіотики K9 Strain та Viables - це корисні бактерії, спеціально розроблені для сухого корму Taste of the Wild.
Беззернові раціони
Усі корми для собак і котів Taste of the Wild є беззерновими.
Овочі-Бобові-Фрукти 
Батат, горох, помідори, черешні, малина та інші, надають вітаміни, мінерали, антиоксиданти та клітковину для загального здоров'я тварини.
Антиоксиданти 
Taste of the Wild  для собак та котів містить антиоксиданти з овочів, бобових та фруктів. Гарантовані рівні цинку, селену та вітаміну Е підтримують імунну систему вашої тварини.
Омега-жирні кислоти
Збалансовані рівні омега-6 та омега-3 жирних кислот сприяють здоров'ю суглобів, нервової системи, шкіри, надають блиску  шерсті.
Сушений корінь цикорію
Це джерело пребіотичних волокон надає поживу корисним пробіотичним бактеріям у травній системі.
DHA
Усі наші корми для собак у всіх вікових категоріях містять лососеву олію - чудове джерело ДГК. Ця омега-3 жирна кислота підтримує розвиток мозку та зору у цуценят, а також має важливе значення для собак під час вагітності та годування.

Перший інгредієнт завжди зі справжнього свіжого м'яса риби або птиці. Без зерна. 

Рецептури Taste of The Wild готують з ретельно відібраних інгредієнтів, які ми отримуємо від перевірених постачальників. Унікальні протеїни як м'ясо бізона, лосось, перепілка, індичка, м'ясо дикого кабана, оленина, качка та форель у поєднанні з натуральними овочами, фруктами, бобовими створюють такі варіанти смаків, які зустрічаються тільки у кормах Тейст оф зе Вайлд.

Вітаємо у компанії Даймонд Пет Фудс та пропонуємо Вам найбільш популярні формули кормів,  що здобули любов власників собак та котів в Україні та у всьому світі!

Американські беззернові корми холістик класу Taste of the Wild (Тейст оф зе Вайлд) створюються сімейною компанією Diamond Pet Foods (США).

Ми впевнені, що кожен домашній улюбленець заслуговує на гідне харчування і створили збалансовані щоденні раціони, якими ми годуємо власних собак та котів.